خانه / اخبار اجتماعی / فرماندار ویژه سبزوار: ۱۲۰۰تن قیر رایگان برای تکمیل طرح محور سبزوار روداب اختصاص داده شد

فرماندار ویژه سبزوار: ۱۲۰۰تن قیر رایگان برای تکمیل طرح محور سبزوار روداب اختصاص داده شد

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندارویژه سبزوار گفت: امسال و از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی یک هزار و ۲۰۰ قیر رایگان برای تکمیل طرح تعریض و آسفالت محور سبزوار روداب اختصاص داده شد.احمد برادران در بازدید پروژه آسفالت محور سبزوار-روداب اظهارداشت: طول این محور ۴۵ کیلومتر است که با توجه به وقوع تصادفات و تلفات در این جاده موضوع تعریض و آسفالت محور در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه تعریض محور از مهمترین مطالبات مردم منطقه روداب است، تصریح کرد: در همین راستا این طرح با همکاری شهرداری روداب، وزارت صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی سبزوار در دستور اجرا قرار گرفت.
برادران عنوان کرد: هم اکنون ۱۰ کیلومتر از این طرح توسط شهرداری روداب تعریض و آسفالت شده و ۱۲ کیلومتر دیگر نیز پس از تعریض با اختصاص ۱۲۰۰ تن قیر رایگان و توسط اداره و شهرسازی سبزوار در حال آسفالت است.
وی عنوان کرد: عملیات تعریض حدود ۳۵ کیلومتر از این محور اجراشده و تعریض مابقی این محور مواصلاتی نیز در دستور کار قرار دارد.
برادران با بیان اینکه تکمیل این طرح از مهمترین اولویت های شهرستان است عنوان کرد: با توجه به سرعت عملیات اجرایی امید است پروژه در نیمه دوم سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

درباره ی smail abedini

همچنین ببینید

کاشت درخت به مناسبت روز درختکاری در شهر روداب

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *