خانه / اخبار اجتماعی / فرماندار ویژه سبزوار: ۱۲۰۰تن قیر رایگان برای تکمیل طرح محور سبزوار روداب اختصاص داده شد

فرماندار ویژه سبزوار: ۱۲۰۰تن قیر رایگان برای تکمیل طرح محور سبزوار روداب اختصاص داده شد

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندارویژه سبزوار گفت: امسال و از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی یک هزار و ۲۰۰ قیر رایگان برای تکمیل طرح تعریض و آسفالت محور سبزوار روداب اختصاص داده شد.احمد برادران در بازدید پروژه آسفالت محور سبزوار-روداب اظهارداشت: طول این محور ۴۵ کیلومتر است که با توجه به وقوع تصادفات و تلفات در این جاده موضوع تعریض و آسفالت محور در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه تعریض محور از مهمترین مطالبات مردم منطقه روداب است، تصریح کرد: در همین راستا این طرح با همکاری شهرداری روداب، وزارت صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی سبزوار در دستور اجرا قرار گرفت.
برادران عنوان کرد: هم اکنون ۱۰ کیلومتر از این طرح توسط شهرداری روداب تعریض و آسفالت شده و ۱۲ کیلومتر دیگر نیز پس از تعریض با اختصاص ۱۲۰۰ تن قیر رایگان و توسط اداره و شهرسازی سبزوار در حال آسفالت است.
وی عنوان کرد: عملیات تعریض حدود ۳۵ کیلومتر از این محور اجراشده و تعریض مابقی این محور مواصلاتی نیز در دستور کار قرار دارد.
برادران با بیان اینکه تکمیل این طرح از مهمترین اولویت های شهرستان است عنوان کرد: با توجه به سرعت عملیات اجرایی امید است پروژه در نیمه دوم سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

درباره ی smail abedini

همچنین ببینید

برگزاری کلاس های پیشگیری از آسیب های اجتماعی توسط کمیته اجتماعی، فرهنگی روداب در بخشداری روداب

         

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *